ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز اجتماعی نخستين آپ موبايلی مجاز درخواست تاكسی, برای نخستين سفر با كارپينو كارت تخفيف دريافت كنيد ، اپليكيشن كارپينو

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کارپینو تنها آپ موبايلی مجاز در حوزه جابجايی مسافر در مجموعه تاكسيرانی هست.

نخستين آپ موبايلی مجاز درخواست تاكسی, برای نخستين سفر با كارپينو كارت تخفيف دريافت كنيد ، اپليكيشن كارپينو

رضا قاضی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: اپليكيشن كارپينو جهت تاكسيران به عنوان نخستين آپ درخواست تاكسي در حال حاضر فعاليت دارد.
وی افزود:براي راه اندازی اين آپ تمامي مجوزها اخذ، و استاندارد های مورد نیاز دريافت شده است است.

عبارات مهم : ایران

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه کارپینو، تنها آپ موبایلی است که از تاکسی جهت جابجایی مسافر استفاده می شود،گفت: اين نرم افزار در دو نسخه اندرويد و IOS عرضه شده است است و اگر تاكسيران از اپليكيشن هاي غير مجاز استفاده كند، بنابر كد تخلف 208 در سوابق تاكسيران درج می شود.
قاضی بیان کرد: تا كنون 12 هزار و 500 تاكسيران به كارپينو متصل شدند، ولی فعلا 5 هزار و 200 تاكسي در آپ كاريپنو فعال است و بزودي با آموزش تاكسيرانان، تعداد تاكسی های فعال در آپ كارپينو به 12 هزار و 500 خواهد رسيد.
وي افزود: با مراجعه به سايت كارپينو می توان در سفر اول تا سقف 10 هزار تومان كارت تخفيف دريافت كرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در سال 95 بخش زيادی از تاكسی هاي فرسوده نوسازی شده است است گفت:در آپ كارپينو صرفا خودروهای با كيفيت جهت جابه جايی مسافر پيش بينی شده است است.حتی يك دستگاه تاكسی پرايد در مجموعه تاكسی اينترنتی وجود ندارد.
وی بيان كرد: تمامی سرنشينان تاكسی ها متصل به سيستم كارپينو تحت پوشش بيمه قرار دارند از این رو تاکسی ها از امنيت بالایی برخوردار است.
قاضی در آخر تاکید کرد: كارپينو تنها آپ موبایلی است که از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و تاکسیرانی مجوز فعالیت گرفته است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اخبار شهرداری | تاکسیرانی | کارپینو | مسافر | اپلیکیشن |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog