ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بر اساس داده‌های اولیه معاملات مسکن انجام و ثبت شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران از ابتدای زمستان تاکنون، میان ارزان‌ترین و گران‌ترین آپارتمان فروخته شده اس

ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران

ارزان ترین و گران ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران

عبارات مهم : ایران

بر اساس داده های اولیه معاملات مسکن انجام و ثبت شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران از ابتدای زمستان تاکنون، میان ارزان ترین و گران ترین آپارتمان فروخته شده است در این مدت ۴ میلیارد و ۷۷۳ میلیون تومان اختلاف قیمت وجود دارد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران مشخصات کلی معاملات مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران را بعد از ثبت از سوی مشاوران املاک از طریق سایت اینترنتی این سامانه به نشانی «www.hmi.mrud.ir» در دسترس عموم افرادی که قصد دارند از آخرین قیمت ها در مناطق متفاوت شهر مطلع شوند، قرار می دهد. ارزیابی داده های این سامانه حاکی هست، گران ترین معامله مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به لحاظ رقم کل قرارداد از ابتدای دی ماه تا کنون متعلق به آپارتمان یکساله ۲۷۴ مترمربعی واقع در منطقه سه، خیابان دروس بوده است که به بهای ۴ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان فروخته شده است است.

رتبه دوم گران ترین معامله مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به واحد مسکونی نوساز و کلید نخورده دیگری واقع در خیابان دربند پایتخت کشور عزیزمان ایران متعلق است که اگرچه بهای هر مترمربع از این واحد، زیاد از معامله قبلی هست، ولی ارزش کل معامله با توجه به فاکتور مساحت ۲۵۰ مترمربعی، ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده هست. ارزان ترین آپارتمان فروخته شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز طی این مدت مربوط به واحد ۳۵ مترمربعی ۱۹ سال ساخت در محدوده منطقه ۱۴ (سرآسیاب) و به ارزش ۵۲ میلیون تومان بوده هست. رتبه بعدی مربوط به آپارتمان ۵۰ مترمربعی ۱۱ سال ساخت در محدوده دروازه غار پایتخت کشور عزیزمان ایران در منطقه ۱۲ است که ۶۰ میلیون تومان فروخته شده است است.

ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog