ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز اخبار بین الملل التماس نمی‌کنیم! / کره‌شمالی خطاب به آمریکا

در شرایطی که سئول جهت اعزام نماینده‌ای به پیونگ‌یانگ جهت حل بن‌بست هسته‌ای آماده می‌شود، کره‌شمالی از آمریکا که پیش‌ شرط‌هایی جهت گفت‌وگو میان دو کشور تعیین کرد

التماس نمی‌کنیم! / کره‌شمالی خطاب به آمریکا

کره شمالی خطاب به آمریکا: التماس نمی کنیم!

عبارات مهم : مذاکره

در شرایطی که سئول جهت اعزام نماینده ای به پیونگ یانگ جهت حل بن بست هسته ای آماده می شود، کره شمالی از آمریکا که پیش شرط هایی جهت گفت وگو میان دو کشور تعیین کرده، انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، یک سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی شنبه گفت مذاکره میان پیونگ یانگ و واشنگتن ممکن است ولی تاکید کرد این مساله تنها با شرایط برابر و بدون پیش شرط انجام شدنی است.

خبرگزاری کی سی ان ای کره شمالی به نقل از این سخنگو گزارش داد: اصلا امکان ندارد با وجود پیش شرط ها با آمریکا به مذاکره بنشینیم و این موضع گیری ما در آینده هم به همین شکل خواهد بود. نیت ما حل پرسشها به شیوه ای دیپلماتیک و صلح آمیز و از طریق گفت وگو و مذاکره است ولی نه جهت گفت وگو التماس می کنیم و نه از گزینه نظامی مورد ادعای آمریکا فرار می کنیم.

التماس نمی‌کنیم! / کره‌شمالی خطاب به آمریکا

آمریکا به تازگی بار دیگر جهت مذاکره با کره شمالی اعلام آمادگی کرد ولی مکررا درخواست دارد که این کشور باید ابتدا به برنامه تسلیحات هسته ای خودش آخر دهد. این درخواست از طرف کره شمالی پذیرفتنی نیست و پیونگ یانگ تاکید دارد مذاکره در شرایط برابر امکان پذیر است.

از طرف دیگر این طور به نظر می رسد که سئول میل به بیشتری به از سرگیری روابط حسنه با همسایه شمالی خود داشته باشد. از نظر بسیاری، المپیک زمستانی ۲۰۱۸ راهی جهت آب کردن یخ روابط میان دو کشور بود.

در شرایطی که سئول جهت اعزام نماینده‌ای به پیونگ‌یانگ جهت حل بن‌بست هسته‌ای آماده می‌شود، کره‌شمالی از آمریکا که پیش‌ شرط‌هایی جهت گفت‌وگو میان دو کشور تعیین کرد

اظهارت سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی در حالی مطرح شد که سئول جهت اعزام نماینده ای به کره شمالی و تسهیل راه سخت مذاکرات در مورد پرسشها هسته ای آماده می شود. مون جائه این، مدیر جمهوری کره جنوبی که حامی گفت وگو با کره شمالی هست، امروز دوشنبه تاکید کرد واشنگتن باید “آستانه مذاکرات با کره شمالی” را کم کردن دهد.

واژه های کلیدی: مذاکره | آمریکا | مذاکرات | واشنگتن | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | وزارت خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog