ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های حزب اعتماد ملی ، توضیح حسین کروبی راجع به «رفع حصر»

سخنگوی حزب اعتماد ملی از تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های این حزب خبر داد و تاکید کرد: بر اساس اساسنامه نیازی به رای‌گیری کمیته‌ها و شاخه‌ها نبود ولی آقای حضرتی

تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های حزب اعتماد ملی ، توضیح حسین کروبی راجع به «رفع حصر»

توضیح حسین کروبی راجع به «رفع حصر»/ تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته های حزب اعتماد ملی

عبارات مهم : مرکزی

سخنگوی حزب اعتماد ملی از تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته های این حزب خبر داد و تاکید کرد: بر اساس اساسنامه نیازی به رای گیری کمیته ها و شاخه ها نبود ولی آقای حضرتی به این جهت که نظر شورای مرکزی را هم داشته باشد، روسای ۱۰ کمیته و ۱۰ شاخه را در معرض رای شورای مرکزی گذاشت.

اسماعیل گرامی مقدم در گفت و گو با ایلنا، راجع به جلسه امروز شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: جلسه امروز، هفتمین جلسه شورای مرکزی بود که با حضور ۴۲ نفر از اعضا به ریاست الیاس حضرتی برگزار شد. حضرتی به عنوان قائم مقام حزب اعتماد ملی جلسه را راس ساعت ۹ صبح شروع کرد.

تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های حزب اعتماد ملی ، توضیح حسین کروبی راجع به «رفع حصر»

وی با اشاره به نطق سیدرضا نوروززاده اظهار داشت: نوروززاده گزارشی از حوزه اقتصادی و نوسانات ارز و حوزه صادرات و واردات و مشکلاتی که کشور به آن دچار شده است است را ارائه داد. همچنین تحلیل اقتصادی راجع به بسته اقتصادی دولت و بررسی نقاط ضعف و قوت آن هم از دیگر محورهای گزارش ایشان بود.

سخنگوی حزب اعتماد ملی اضافه کرد: حسین کروبی دیگر ناطق این جلسه بود که که راجع به اخباری که اطراف حصر وجود داشته هست، توضیحاتی را ارائه داد. در هفته های گذشته شاهد اخباری بودیم که حصر به زودی برداشته خواهد شد ولی روشن شد که این مسئله واقعیت نداشته هست. حسین کروبی در نطق خود به سلامت حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی هم اشاره کرد و توضیح داد که اوضاع حال ایشان از نظر جسمی و معنوی بسیارخوب است.

سخنگوی حزب اعتماد ملی از تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های این حزب خبر داد و تاکید کرد: بر اساس اساسنامه نیازی به رای‌گیری کمیته‌ها و شاخه‌ها نبود ولی آقای حضرتی

گرامی مقدم ادامه داد: حسین کروبی در بخشی از صحبت های خود به سخنان حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی اشاره کرد که گفته است هم اصلاح طلبان و هم اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی باید اتحاد خود را حفظ کنند و همگی در جهت وحدت و انسجام ملی تلاش کنند.

وی راجع به دیگر تصمیمات این جلسه تصریح کرد: بعد از اتمام صحبت ها، سه دستور را جلسه داشتیم که نخستین آن مربوط به آیین نامه های کمیته ها و دفاتر بود که شورای مرکزی بر اساس مصوبه قبلی خود این را مجددا به کمیته اجرایی ارجاع داد. در حقیقت، هر آنچه را که کمیته اجرایی تصویب کرد، همانند مصوبه شورای مرکزی است و در صورتی که اعضا پیشنهادی درخصوص اصلاح آیین نامه ها داشتند می توانند به کمیته اجرایی ارسال کنند تا نظر آن ها تامین شود.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی افزود: دستور دیگر معرفی و تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته های حزب اعتماد ملی بود. حزب اعتماد ملی دارای ۱۰ کمیته مصوب بوده که این ۱۰ کمیته امور اجرایی حزب را برعهده دارند. در واقع، روسای ۱۰ شاخه حزب اعتماد ملی از طرف حضرتی به شورای مرکزی معرفی شدند و شورای مرکزی هم رای خود را راجع به آنان اعلام کرد.

تعیین ۱۰ نفر از روسای کمیته‌های حزب اعتماد ملی ، توضیح حسین کروبی راجع به «رفع حصر»

گرامی مقدم یادآور شد: بر اساس اساسنامه نیازی به رای گیری کمیته ها و شاخه ها نبود ولی آقای حضرتی به این جهت که نظر شورای مرکزی را هم داشته باشد، روسای ۱۰ کمیته و ۱۰ شاخه را در معرض رای شورای مرکزی گذاشت.

واژه های کلیدی: مرکزی | کروبی | اعتماد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog