ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید ، خرمگاه

مربی استقلال اظهار امیدواری کرد که بدشانسی‌های تیمش از بازی برابر ذوب‌آهن تمام شود. 

امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید ، خرمگاه

خرمگاه: امیدوارم بدشانسی های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی گوید

عبارات مهم : استقلال

مربی استقلال اظهار امیدواری کرد که بدشانسی های تیمش از بازی برابر ذوب آهن تمام شود.

به گزارش ایسنا، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و ذوب آهن گفت: آقای منصوریان بابت هم زمانی تمرین نتوانستند در نشست خبری حاضر شوند و از این بابت عذرخواهی کردند. می دانیم فردا بازی خیلی مشکل داریم. بازیکنان ذوب آهن ۵ تا ۶ سال است که کنار هم بازی می کنند. می دانیم فردا چه می خواهیم. امیدوارم فردا شرایطی که جهت ما ایجاد شده است تمام شود. در چند بازی اخیر استرس بازیکنان و تیرک دروازه حریفان مانع از پیروزی ما شده است هست. امیدوارم بدشانسی های ما فردا تمام شود. می دانیم بازی مشکل داریم. روی بازی کار کرده ایم و امیدواریم برنده شویم.

امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید ، خرمگاه

او ادامه داد: یک موضوعی در تیم ما اتفاق افتاده و آن هم این که بازیکنان ما از لحاظ روانی شرایط خوبی دارند. این به ما نوید می دهد که فردا شرایط خوبی داشته باشیم.

مربی استقلال در پاسخ به سوالی راجع به جباری و رحمتی گفت: من راجع به پرسشها غیرفنی صحبت نمی کنم. جباری امروز به تمرین آمده و امیدواریم هم دلی بازیکنان ما باقی بماند تا به آن چه که لیاقت تیم مان است برسیم.

مربی استقلال اظهار امیدواری کرد که بدشانسی‌های تیمش از بازی برابر ذوب‌آهن تمام شود. 

او درپاسخ به سوالی مبنی بر این که صحبت های اطرافیان استقلال چقدر در بروز حواشی نقش دارد و نظرش راجع به صحبت های شب گذشته در برنامه ۹۰ چیست؟ بیان کرد: من فقط یک چیز می گویم و آن هم این که خدا را شکر که بازیکنان ما هم دلی خود را از دست نداده اند و یک تیم بودن خود را حفظ کرده اند. این بزرگ ترین موهبتی است که ما داریم. همان طور که شما دیدید اگر در بازی با پارس جم توپ های مان گل می شد شرایط خیلی تفاوت می کرد. در نیمه دوم آن بازی از تلاش و فوتبال بازیکنان مان راضی بودیم.

خرمگاه راجع به تقابل منصوریان و قلعه نویی گفت: ما از یک خانواده هستیم. بیرون از زمین استقلالی هستیم ولی در زمین شرایطی ایجاد می شود که کادرفنی دو تیم جهت برد به میدان می روند.

او درپاسخ به سوالی راجع به اوضاع مصدومان استقلال، اظهار کرد: ما ۷۰ درصد مصدومان مان از ناحیه دو قلو آسیب دیده هستند که این بر می گردد به اوضاع زمین ما. الان شرایط مان بهتر شده است چون فقط در زمین شماره ۲ آزادی تمرین می کنیم. ما می توانیم از مجید حسینی استفاده کنیم. فکر نمی کنم ابراهیمی و شجاعیان این بازی بتوانند به ما کمک کنند ولی از بازی بعدی می توانند بازی کنند.

امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید ، خرمگاه

مربی استقلال درپاسخ به سوالی راجع به توانایی های مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی هست. اگر توپ های ما در بازی های قبلی گل می شد الان این بحث ها را نمی کردیم. مطمئنم که می توانیم ذوب آهن را شکست دهیم چون توانایی بازیکنان مان را در تمرین دیده ایم و می دانیم فردا شرایط خوبی خواهیم داشت.

وی راجع به گل نزنی تیمش گفت: ما باید اول مسئله تیرک حریف را حل کنیم. حداقل ۴ تا ۵ تیرک در بازی های قبلی زده ایم و امیدوارم بدشانسی های ما تمام شود و توپ های مان گل شود.

مربی استقلال اظهار امیدواری کرد که بدشانسی‌های تیمش از بازی برابر ذوب‌آهن تمام شود. 

خرمگاه در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال ترکیب ثابت ندارد؟ عنوان کرد: هنگامی که در یک پست چهار بازیکن را از دست می دهید مجبور به عوض کردن می شوید. اول فصل چند هافبک خود را نداشتیم و مجبور شدیم از پست های دیگر بازیکنانی را به کار بگیریم. ما هم دوست نداریم جابه جایی زیاد داشته باشیم. ما به این کار مجبور هستیم. ما از اول فصل تا الان ۹ یا ۱۰ بازیکن مصدوم داشته ایم. بعضی از این بازیکنان در بازی و بعضی دیگر به خاطر زمین تمرین ما مصدوم شده است اند. پارسال هم مسئله مصدومیت از ناحیه دوقلوی پا در استقلال داشتیم و با تحقیق متوجه شدیم که مسئله از زمین ماست.

او راجع به احتمال حضور مهاجم عراقی به استقلال نیز گفت: من در این زمینه اطلاعی ندارم.

امیدوارم بدشانسی‌های استقلال تمام شود/ منصوریان دروغ نمی‌گوید ، خرمگاه

مربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش به دنبال زمین جدیدی است؟ گفت: به دنبال یک زمین تازه هستیم و صحبت هایی در این زمینه داشته ایم.

خرمگاه به عنوان حرف نهایی گفت: از ۱۸ سالگی با منصوریان زندگی می کنم. منصوریان در این مدت هیچ گاه دروغ نگفته هست. او دوست و رفیق و بازیکنش را به خاطر جایگاهش نمی دهد. امیدوارم هر اتفاقی که جهت استقلال می افتد خیر باشد.

واژه های کلیدی: استقلال | بدشانسی | استقلال | بازیکنان | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog