ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز استان ها مردم قدرت مهم نظام اند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد گفت: مردم قدرت مهم نظام ما هستند، هرقدرتی که بخواهد چشم بدی به کشور ما داشته باشد با وجود شما مردم نخواهد توانست جنگی را ش

مردم قدرت مهم نظام اند

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه گفت: این روزها روزهای تکریم مقام معلم و بزرگداشت مقام کارگر است چراکه یکی پرورش دهنده نسل آینده و دیگری چرخاننده چرخ اقتصاد کشور هستند، تکریم و بزرگداشت این دو قشر بر همه ما وظیفه است.
خطیب نماز جمعه مشهد افزود: متاسفانه در همین روزها شاهد از دست رفتن جمعی از کارگران معدن در شمال کشور بودیم.

عبارات مهم : کارگر

وی گفت: کارگران معادن سخت ترین کار و بین کارگران معدن سخت ترین فعالیت را کارگران معادن زغال سنگ را برعهده دارند ولی دلخراش تر از مشکل کار اوضاع این کارگران بود، آن ها در سال 94 بخاطر عدم دریافت حقوق دست به تحصن زدند، این افراد همین امروز هفده ماه حقوق عقب افتاده دارند و حال جسد بی جان آن ها تحویل خانواده هایشان شده است است.
وی تصریح کرد: 38 سال از انقلاب گذشته و ما ادعای عدالت اجتماعی را داریم، ما شیعه علی (ع) هستیم آن وقت کارگری هفده ماه حقوق معوقه دارد، این همه همایش و اجلاس مناسبتی به منظور بزرگداشت کارگر چه نتیجه ای داشته است؟ این برخورد با کارگران درست نیست و این تکریم مقام کارگر نیست.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در ادامه گفت: امروز تمام حکومت ها یا وابسته به قدرت و پول هستند و یا وابسته به استکبار جهانی و آمریکا، در تمام دنیا تنها کشوری که وابسته به اسلام و شما مردم است نظام جمهوری اسلامیست.
آیت الله علم الهدی افزود: دو هفته دیگر تا انتخابات وقت باقیست، نباید ندانسته و نسنجیده در انتخابات شرکت کرد، مردم آسیب پذیر و قشر ضعیف جامعه همچون این کارگران معدن را در هنگام گزینش در نظر بگیرید آیا که ما در قبال همه این ها مسئول هستیم.
وی افزود: نامزدهای ریاست جمهوری باید توجه داشته باشند که طبق صحبت های مقام معظم رهبری، به خاطر مسابقه با امنیت کشور بازی نکنند.
وی ادامه داد: اگر می خواهند بگویند ما سایه جنگ را از روی این مملکت برداشته ایم باید توجه کنند که اینگونه صحبت ها خبر های دشمن هست، مردم قدرت مهم نظام ما هستند و هرقدرتی که بخواهد چشم بدی به کشور ما داشته باشد با وجود شما مردم نخواهد توانست جنگی را شروع کند.
وی افزود: سی و هشت سال تحربه سیاسی ما نشان داده که دشمن های از هیج فرصتی جهت آسیب زدن به ما نمی گذرند و نمی توان پذیرفت آن ها به خاطر عده ای و یا جریانی گزینه جنگ با ما را کنار بگذارند، اگر آمریکا بداند وقت حمله به ما را دارد حمله خود را از صبح به ظهر نخواهد انداخت ولی آن ها از شما مردم میترسند آیا که قدرت نظام ما مردم آن است.
وی در آخر گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعیست و سرپیچی از آن سرپیچی از وظیفه شرعی خود هست، امیدواریم با توجه به راهبردهای رهبری که اولویت را مستضعفین دانستند مردم با گزینش صحیح به گونه ای این وظیفه شرعی خود را انجام دهند که چشمان دشمن کور شود تا دیگر نتواند چشم بدی به کشور ما داشته باشد.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کارگر | وابسته | کارگری | کارگران | انتخابات | بزرگداشت | کارگران معدن | امام جمعه مشهد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog