ریاست زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی

ریاست: زاگرب مسابقه کرواسی علی کریمی لوکوموتیو زاگرب علی کریمی لیگ برتر کرواسی اشپلیت

گت بلاگز بین‌الملل تعداد آوارگان کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی به 25 میلیون نفر می ‌رسد

گزارش شرکت همکاری اسلامی نشان می دهد 25 میلیون تن از جمعیت کشورهای عضو این شرکت آواره هستند.

تعداد آوارگان کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی به 25 میلیون نفر می ‌رسد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از العالم ، خبرگزاری فلسطینی معا روز چهارشنبه اعلام کرد، گزارش شرکت همکاری اسلامی نشان می دهد تعداد آوارگان 57 کشور عضو این شرکت بیش از 25 میلیون تن است که 61 و نیم درصد از آوارگان دنیا را تشکیل می دهد.
در این گزارش که از سوی مرکز شرکت آمار اجتماعی و آموزش وابسته به شرکت همکاری اسلامی انتشار یافته آمده است: از 50 مورد جنگ و درگیری در دنیا 30 مورد آن در کشورهای اسلامی رخ داده است.

عبارات مهم : اسلامی

در این گزارش که آمار آن از سال 2015 جمع آوری شده است با اشاره به این که بیش از 10 میلیون آواره (67 درصد از مجموع آوارگان) از کشورهای عضو این شرکت هستند، نسبت به زیاد کردن روند بلایای انسانی در دنیا اسلام و گسترش افراطی گری و بی ثباتی هشدار داده است.
در گزارش شرکت آمار اجتماعی و آموزش آمده است: کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی صحنه 75 درصد از حملات تروریستی در سال 2015 بوده اند که بیش از 90 درصد از قربانیان تروریسم در دنیا از این کشورها هستند.
در این گزارش به کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی پیشنهاد شده است جهت تقویت جوامع و توسعه و تقویت سرمایه اجتماعی و کم کردن بحران که در مسایل اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تاثیر می گذارد فعالیت کنند.
سازمان همکاری اسلامی مشمول بر 57 عضو از کشورهای اسلامی است که مجموع ساکنان این کشورها بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تن (بر اساس آمارهای سال 2008) می باشد، یعنی یک چهارم ساکنان جهان.
این شرکت بر اساس تصمیم اجلاس تاریخی که در رباط، پادشاهی مغرب در ۲۵ سپتامبر ۱۹۶۹ برگزار شد به عنوان یک نتیجه از آتش سوزی جنایی مسجد الاقصی در اشغال بیت المقدس تأسیس شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | میلیون | همکاری | بین الملل | آواره | کشورهای اسلامی | آوارگان | افراطی گری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog